PORADNIA DERMATOLOGII I WENEROLOGII

W poradni  dermatologii i wenerologii udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatne.

Zakres realizowanych świadczeń:
Poradnia zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz diagnostyką i leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową.

Leczone są choroby zakaźne skóry (wirusowe, pasożytnicze, grzybice), dermatozy zapalne (wypryski, fotodermatozy, atopowe zapalenia skóry, łupież rumieniowaty), schorzenia o podłożu immunologicznym (alergiczne reakcje skórne, zapalenia opryszczkowe skóry, rumień), łagodne nowotwory skóry (naczyniaki, znamiona barwnikowe, brodawki łojotokowe, kaszaki, włókniaki), choroby naczyniowe skóry, schorzenia błon śluzowych.

W poradni można uzyskać pomoc w przypadku trądziku, chorób włosów, chorób gruczołów potowych, chorób paznokci oraz zmian skórnych wywołanych czynnikami zewnętrznymi (oparzenia, odmrożenia, odleżyny, nagniotki, odczyny spowodowane promieniami słonecznymi) i inne.

Wykonywane są zabiegi diagnostyczne w zakresie skóry i tkanki podskórnej, badanie dermatologiczne znamion barwnikowych, zmiany opatrunków, zabiegi terapeutyczne nie wymagające hospitalizacji, profilaktyka.

Lekarz przyjmujący:
dr Izabela Łapkin – specjalista dermatolog

Rejestracja: zapisy prowadzone są codziennie od godz. 08.00 do 18.00 w rejestracji ogólnej. Termin ustalić można osobiście lub telefonicznie. W ustalonym dniu wizyty przed udaniem się do gabinetu lekarza należy zgłosić się do rejestracji ogólnej w celu zarejestrowania do lekarza.

Telefon do rejestracji: (32) 254 88 90

lub zeskanuj QR kod